Przeglądaj innych twórców

Cactusik Art

W świecie Cactusik Art znajdziesz ręcznie robione błyszczące, metaliczne farby akwarelowe!

Akwarele idealnie sprawdzą się, jeśli tworzysz prace w zakresie:

    - kaligrafii nowoczesnej,

    - prac akwarelowych,

    - bullet/art/travel journalu,

    - scrapbookingu,

    - kartek okolicznościowych lub zaproszeń np. ślubnych.

Dopełnieniem naszej błyszczącej marki są malowane ilustracje akwarelowe w bajkowym, magicznym klimacie, złote plakaty dekoracyjne oraz kaligrafowane kartki okolicznościowe.
Produkty Cactusik Art są skierowane do miłośników kolorowej, błyszczącej sztuki rękodzielniczej, ale również do samych twórców działających w różnych obszarach tworzenia! :)

Moje produkty

Zestawy farb akwarelowych

Gotowe zestawy farb akwarelowych o błyszczącym wykończeniu. Farby dobrane są tematycznie i kolorystycznie, by tworzyły spójny klimat tworzenia, a jednocześnie mogły być używane osobno.
Te farby świetnie sprawdzą się na początku drogi z tworzeniem, a jednocześnie urozmaicą prace doświadczonych już artystów.
Każdy zestaw farb umieszczony jest w puszce, a dzięki magnesom na spodzie farb nie musisz martwić się o bałagan. :) Zestawy dostępne są w wielu wariantach.

Kalendarz adwentowy 2021 z farbami akwarelowymi handmade

Odliczanie do Gwiazdki w błyszczącym stylu.
24 błyszczące farby akwarelowe w woreczkach i kraftowym wydaniu.
W każdym woreczku znajduje się inny kolor metalicznej farby (trzy różne pojemności).

Błyszczące farby akwarelowe

Błyszczące akwarele to świetny dodatek do prac akwarelowych, kaligrafii, scrapbookingu czy bullet journal. Farby pięknie opalizują, błyszczą się i nadają pracom magicznego klimatu!
Farby Cactusik Art to zbiór wielu kolorów o różnym efekcie błysku, dzięki czemu farby tworzą prawdziwą magię na papierze, a nawet zmieniają kolor pod różnym kątem.
Dostępne są w trzech pojemnościach, dzięki czemu każdy artysta znajdzie coś dla siebie. :)

Ilustracje akwarelowe

Z pomocą naszych błyszczących farb akwarelowych powstają nietuzinkowe, magiczne ilustracje akwarelowe. Część prac to ilustracje własnego pomysłu, a jednocześnie wykonywane są ilustracje na zamówienie na podstawie pomysłu klienta.

Złote plakaty dekoracyjne

Plakaty dekoracyjne o złotym wykończeniu to autorskie ilustracje połączone z miłością do błysku. To typowy produkt handmade - wszystko tworzone jest własnoręcznie w zaciszu domowej pracowni (od projektu po druk i złocenie).
Złote plakaty dostępne są w dwóch rozmiarach i dwóch opcjach kolorystycznych.

Kartki okolicznościowe i kaligrafia

Staramy się wprowadzić kolor i błysk w różne dziedziny tworzenia, dlatego nasze kartki tworzone są z udziałem błyszczących akwareli.
Tworzymy proste, minimalistyczne a jednocześnie urocze i eleganckie kartki urodzinowe, ślubne, okolicznościowe a także vouchery i bony podarunkowe.

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

www.cactusikart.pl

Galeria Rękodzieła