Przeglądaj innych twórców

meru ceramika

meru to jednoosobowe studio ceramiczne położone w malowniczym Beskidzie Niskim.
To tam tworzę dla Państwa unikatowe, ręcznie robione przedmioty z gliny.
Inspiracje czerpię z bliskich i dalekich podróży, mitologii oraz otaczającej natury.

Moje produkty

Koń ceramiczny I

Koń ceramiczny wykonany ręcznie z gliny szamotowej. Pokryty szkliwami w następujących kolorach: szarość, fuksja, niebieski, zielony i żółty w delikatne brązowe kropki. Szkliwa w większości satynowe, co oznacza, że nie są bardzo błyszczące. Idealny prezent dla miłośników koni.
Wymiary - wys.: ok. 23 cm , szer.: ok. 20 cm

Zegar ceramiczny I

Zegar ceramiczny wykonany ręcznie z gliny szamotowej. Pokryty szkliwami w kolorach: niebieskim, morskim, beżowym, kremowym i turkusowym. Druga strona zegara nieszkliwiona. Możliwość powieszenia na ścianie. Świetnie prezentuje się we wnętrzu z klimatem. Średnica - ok. 27.5 cm. Zasilany na baterię 'paluszka'.

Zegar ceramiczny II

Zegar ceramiczny wykonany ręcznie z gliny szamotowej. Pokryty szkliwami w kolorach: fioletowym, morskim, szarym, kremowym i jasnoróżowym. Na powierzchni delikatny wzór z tulipanami i liśćmi w kolorze czarnym. Druga strona zegara nieszkliwiona. Możliwość powieszenia na ścianie. Świetnie prezentuje się we wnętrzu z klimatem. Średnica - ok. 26.5 cm. Zasilany na baterię 'paluszka'.

Koń ceramiczny II

Koń ceramiczny wykonany ręcznie z gliny szamotowej. Pokryty szkliwami w odcieniach matowej szarości i turkusu. Na korpusie odciśnięty wzór. Idealny prezent dla miłośników koni.
Wymiary - wys.: ok. 23.5 cm , szer.: ok. 18 cm

Zegar ceramiczny III

Zegar ceramiczny wykonany ręcznie z gliny szamotowej. Pokryty szkliwami w kolorach matowego beżu, błyszczącej zieleni i turkusu. Druga strona zegara nieszkliwiona. Możliwość powieszenia na ścianie. Świetnie prezentuje się we wnętrzu z klimatem. Średnica - ok. 28 cm. Zasilany na baterię 'paluszka'.

Koń ceramiczny III

Koń ceramiczny wykonany ręcznie z brązowej gliny szamotowej. Pokryty szkliwami w kolorach niebieskim i morskim. Korpus w kolorze białym z dodatkiem niebieskiego i turkusu, matowy z fakturą na powierzchni. Idealny prezent dla miłośników koni.
Wymiary - wys.: ok. 22.5 cm , szer.: ok. 17.5 cm

Granat ceramiczny

Granat ceramiczny wykonany ręcznie z gliny szamotowej. Pokryty szkliwami w odcieniach ciemnego i jasnego różu, niebieskim, różowym i fioletowym.
Pusty w środku. Wymiary - wys.: ok. 9 cm, szer. 8 cm

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

Przez email lub wiadomość prywatną

Znajdziesz mnie tu

Galeria Rękodzieła