Przeglądaj innych twórców

Plooty

Plooty (dawniej Ploty w lakierkach) to marka dodatków do wnętrz tworzonych zawsze ręcznie na drutach lub szydełkiem.

To propozycja dla osób, które lubią tzw. domy z duszą, lubią czuć się w nich otulone, bezpieczne i spokojne, którym nie jest obojętny los świata, dla których obce jest dokonywanie zakupów pod wpływem impulsu i gromadzenie dużych ilości bibelotów, kochają swój usystematyzowany, lecz nie pozbawiony radości i ciekawości świat. Wszystkie moje produkty cechuje przydatność, ponieważ równolegle do funkcji ozdobnej i sprawiającej przyjemność, wszystkie mają swoje zastosowanie w życiu domowym.

Moje Plooty ułatwiają codzienność, porządkują dom, chronią meble, zasłaniają mało atrakcyjne przedmioty, zastępują je, sprawiają, że człowiek po przekroczeniu progu mieszkania wchodzi w stan relaksu, odprężenia i ulgi.

W moim asortymencie znajdują się i drobiazgi, jak skarpety na nogi mebli, robione
na wymiar, a przez to zawsze pasujące i chroniące podłogę lepiej niż filcowe podkładki, i duże przedmioty, jak kosze, poduszki, dywany, czy koce. Do ich wytworzenia w przeważającej części wykorzystuję sznur bawełniany pochodzący z recyklingu od polskich producentów, często wykorzystuję też surowce wtórne.

Nazywam się Anna Gałczyniak. Z wykształcenia jestem mgr inż. budownictwa
i przez wiele lat pracowałam na etacie w różnych firmach związanych z moim wykształceniem, jednak w miarę upływu czasu wraz ze zdobywanym doświadczeniem uświadomiłam sobie, że coraz bardziej cenię sobie spokojne
i na swoich zasadach życie, dlatego powoli rozkręcałam swoją pasję, jaką jest tworzenie przedmiotów dzierganych. Dziś łączę moje zamiłowanie do architektury i wnętrz z pracą na szydełku i drutach.

Sztuka przytulnego wnętrza to spokojna, przyjemna atmosfera, pozbawiona pędu za uciekającym czasem, to oaza ciszy, natura i miejsce, które przytula człowieka.

Moje produkty

Chustecznik bawełniany retro

Chustecznik bawełniany robiony na szydełku zakrywa każde zwyczajne szablonowe pudełko zakupione w sklepie.

Jeśli kupując w sklepie chusteczki, stoisz przed wyborem, czy wybrać te pasujące do otoczenia, czy też te, które są miłe w dotyku i wytrzymałe, to gwarantuję Ci, że teraz Twój problem się skończył. Oferuję Ci możliwość ubrania najulubieńszych chusteczek w etui w Twoich kolorach, w Twojej estetyce, pasujące do Twojego z rozmysłem wybranego wystroju wnętrza.

Taki pokrowiec na chusteczki, z wzorem retro – gwiazdki, nadaje pomieszczeniu charakteru i przytulności. Sprawia, że przyjemnością staje się wyciąganie chusteczek, a podanie ich bliskiej osobie czy gościom, może wzbudzić ciekawość i zachwyt. Chustecznik jest idealny jako prezent dla rodziny i znajomych. Można stworzyć z nim dowolny zestaw na stół wybierając podkładki, kosze i otulacze na tealighty w wybranym kolorze.
***
Cechy produktu:

Kolory: ecru - w sklepie dostępna cała paleta kolorów.
Materiał: bawełna.
Technika: ręcznie robione szydełkiem.
Pranie: można prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza.
***
Prezentowane kolory mogą różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej, różnorodności drukarek i ekranów telefonów.

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

Najprościej poprzez mój sklep :) Ale można też napisać do mnie za pomocą mediów społecznościowych lub maila.

Galeria Rękodzieła