Przeglądaj innych twórców

Roedeer_art

Cześć! Nazywam się Sara. Prowadzę roedeer_art, ponieważ kocham możliwości, jakie daje żywica epoksydowa. Zawsze chciałam tworzyć, choć długo nie mogłam znaleźć swojej metody... Tworzę to, co czuję i jeśli coś Ci się spodoba - to będę w siódmym niebie!

Swoje produkty kieruję przede wszystkim do osób oryginalnych, które ze swoją biżuterią chcą wiązać historie... Twoja ukochana babcia zrywała z Tobą majowy bez? Świetnie, zrobię wisiorek który będzie Ci przypominał o tej chwili... :)

Moje produkty

Przywieszka z chabrem

Ta przywieszka to wspomnienie lata. Tło przypominające złocistość słońca oraz fiolet chabra polnego wpadną w gusta dziewczyny, która tęskni za latem.

Cena: 35 zł

Przywieszka/breloczek z kwiatem wiśni japońskiej

Choć nie udało się zatrzymać obłędnego różu kwiatu wiśni japońskiej, to wciąż można napawać się jego delikatnością. W Japonii znany pod nazwą Sakura, symbolizuje ulotność i przemijanie. Rzeczywiście, dość krótko możemy się nimi napawać na drzewach - stąd też pomysł na zachowanie go w żywicy :)

Cena: 45 zł

Podstawka na biżuterię

Mnogość kształtów i kolorów, delikatność kwiatów przełamana złotem i zielenią. Mam nadzieję, że wpadnie Ci w oko ;)

Cena: 35 zł

Przywieszka z kwiatami bzu

Kwiaty bzu (choć niestety utraciły pudrowy kolor) to wciąż zachowały swój delikatny, obły kształt. Idealnie się skomponują z ciemniejszymi karnacjami oraz głębokim dekoltem. Doskonały dla odważnych, choć delikatnych kobiet :)

Istnieje możliwość przerobienia na breloczek do kluczy.

Cena: 30 zł

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

Napisz do mnie wiadomość prywatną roedeer.artpl@gmail.com

Znajdziesz mnie tu

Galeria Rękodzieła