Przeglądaj innych twórców

Saileath

Cześć! Nazywam się Karolina Nowaczewska, jestem projektantką, kaletniczką i to ja stoję za marka Saileath. W Saileath łącze tradycyjne techniki rzemiosła z autorską koncepcją projektowania w idei One For Life, która jest takim sposobem projektowania, w którym patrzę na osobisty przedmiot w sposób holistyczny: od powstania surowców, przez szycie, używanie, naprawy, modyfikacje, upcykling, aż po utylizację.

Każdy osobisty przedmiot szyję ręcznie w mojej niewielkiej, szczecińskiej pracowni. Dodatki wytwarzam ze skór garbowanych roślinnie oraz lnianych nici. Dodatkowo do każdego przedmiotu dołączam zestaw naprawczo-pielęgnacyjny oraz oferuję różnego rodzaju usługi takie jak: doroczna konserwacja, naprawy czy upcykling.

Dzięki tym wszystkim dodatkom i usługom przedmioty Saileath są w stanie być z właścicielem przez wiele lat… może nawet całe życie. A uniwersalna forma dodatków sprawia, że w przyszłości będziesz mógł/mogła przekazać je dowolnej osobie, bez ograniczania co do płci czy wieku. ⁠

Moje produkty

Portfel Moneciak

Projekt portfela Moneciak powstał z myślą o osobach, które choć mają dość wysypujących się monet z każdej kieszeni, to wciąż potrzebują mieć przy sobie „grosika”, a nie chcą mieć portfela wyładowanego drobnymi. Wybierz Moneciak z zawieszką, jeśli chcesz mieć go mieć przypiętego do kluczy lub plecaka. Wtedy zawsze będzie na podorędziu. Moneciak dostępny jest w różnych kolorach.

Portfel Pelikan

Chcesz zacząć minimalizować ilość rzeczy noszonych na co dzień w Twoim portfelu? A może ten etap jest za Tobą, ale wciąż chcesz mieć wszystko pod ręką - karty, wizytówki, banknoty oraz monety? W takim razie Pelikan, który "łyka wszystko" będzie w sam raz dla Ciebie. Pelikan dostępny jest w różnych kolorach.

Portfel Karciak

Jeśli z Twoich ust najczęściej pada „kartą poproszę”; na widok monet mówisz „reszty nie trzeba” i uciekasz, gdzie pieprz rośnie lub wymagasz od portfela, aby był cienki i lekki, to Karciak powstał właśnie dla Ciebie. Karciak pomieści karty, banknoty i wizytówki, ale nie będzie Ci się odznaczał i ciążył w kieszeni. Karciak dostępny jest w różnych kolorach.

Zestaw portfeli Karciak i Moneciak

Portfele będąc oddzielnie mają pewne „wady”. Karciak nie pomieści drobnych, bo woli być minimalistyczny i lekki. Moneciak nie zmieści w sobie kart, ponieważ dba, aby mieściło się w nim sporo monet, ale by nie wypadły wtedy, gdy nie trzeba. Jednak będąc razem uzupełniają się!

Etui lub kopertówka Folbag

Folbag świetnie pasuje zarówno do luźnej codziennej stylizacji, garnituru czy sukienki. Spakuj w niego laptopa i zbierz do pracy lub potraktuj jak kopertówkę. Folbag dostępny jest w różnych kolorach.

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

Najwygodniejszym sposobem zamawiania jest sklep internetowy www.saileath.com. Każdy przedmiot szyję po dokonaniu zamówienia, a więc czas oczekiwania wynosi ok. 14 dni. Oprócz tego można mnie znaleźć na Szczecińskim Bazarze Smakoszy, który odbywa się w każdą niedzielę. Tam produkty można kupić "od ręki".

Galeria Rękodzieła