Przeglądaj innych twórców

Sznurkiem Zapisane

Zapraszam Cię do mojego świata makram!

Marzysz o dodatku do wnętrza w stylu boho? Razem stworzymy coś specjalnie dla Ciebie! Wszystkie makramy, które u mnie znajdziesz są robione na naturalnych kijkach - pamiętaj, to dzięki temu każda z nich jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju!

Zapraszam!

Moje produkty

Makrama

Boxy świąteczne, przygotowane w trzech kolorach.
1. Box Natural - w boxie znajdziesz 6 elementów w kolorze naturalnym z dodatkiem juty. W skład wchodzi: gwiazda. choinka, śnieżynka, trzy różne mini makramy na cynamonowych laskach (wybierzesz je z 4 dostępnych wzorów) + sznurek do wieszania ozdób.

2. Box Ruby - w boxie znajdziesz 6 elementów w kolorze naturalnym oraz czerwonym. W skład wchodzi: gwiazda oraz choinka w kolorze naturalnym, wykończona czerwonym sznurkiem, śnieżynka w kolorze naturalnym, dwie mini makramy na cynamonowej lasce w kolorze czerwonym, jedna mini makrama na cynamonowej lasce w kolorze naturalnym (wybierzesz ją z 4 dostępnych wzorów) + sznurek do wieszania ozdób.

3. Box Świerk - w boxie znajdziesz 6 elementów w kolorze naturalnym oraz butelkowej zieleni. W skład wchodzi: gwiazda oraz choinka w kolorze naturalnym, wykończona zielonym sznurkiem, śnieżynka w kolorze naturalnym, dwie mini makramy na cynamonowej lasce w kolorze zielonym, jedna mini makrama na cynamonowej lasce w kolorze naturalnym (wybierzesz ją z 4 dostępnych wzorów) + sznurek do wieszania ozdób.

W każdym boxie znajdzie się 6 elementów, które przyozdobią Twój dom i choinkę na święta! Box jest również wspaniałym pomysłem na prezent. Jest on przygotowany już do podarowania dla bliskiej Ci osoby - zamknięty w papierowym kartoniku z okienkiem,siankiem i plastrem suszonej pomarańczy. Do każdej ozdoby otrzymasz również sznurek do zawieszenia jej. Sam zdecydujesz czy chcesz, aby on był w kolorze naturalnym, juty czy złotym. Boxy można między sobą łączyć i zmieniać- wszystko zależy od Ciebie!

Makrama BOHO

Makrama BOHO
Możliwość wyboru koloru.

Box świąteczny MINI

Box składa się z trzech ozdób na cynamonowych laskach, zapakowanych na prezent.

Ozdoby świąteczne Makrama

Cynamonki - dostępne w różnych wzorach i kolorach.

Łapacz snów Makrama

Łapacz dostępny z różnymi napisami. W zależności od zamówienia.

Makrama

Boho makrama na zamówienie.

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

W wiadomości prywatnej na instagramie.

Znajdziesz mnie tu

Galeria Rękodzieła