Przeglądaj innych twórców

Ważne rzeczy

Ręcznie maluję i personalizuję kurtki dżinsowe i nie tylko! Spełniam marzenia, których nie spełni żadna sieciówka. 💙 Namaluję Twoją pasję, ulubionego bohatera czy ważny dla Ciebie cytat.

Personalizacja to niepowtarzalność i wyjątkowość każdej kurtki! Spod mojego pędzla nie wychodzą dwa takie same projekty, chyba że sobie tego zażyczysz.

Pracuję na najwyższej jakości materiałach. Kurtki zabezpieczam i impregnuję. To rzecz, która nie tylko pasuje do Ciebie - ona będzie Ci towarzyszyć przez lata, wzbogacając (a czasami ratując 😉) każdą Twoją stylizację.

Moje produkty

Ręczne malowanie kurtek na Twoje zamówienie

Jeśli masz pomysł lub po prostu wiesz co chciałbyś/abyś, żeby znalazło się na kurtce, spodniach itd. to wystarczy, że do mnie napiszesz. Opracuję dla Ciebie projekt na podstawie Twoich wytycznych, a później namaluję go na Twojej lub zakupionej u mnie kurtce.

Gotowe projekty kurtek

Raz na jakiś czas w moich mediach społecznościowych pokazuję gotowe projekty do wzięcia. Nie musisz mieć pomysłu, możesz wziąć gotowy projekt, który możemy dopasować do twoich potrzeb.

Portrety digital i do druku

Zdarza się, że maluję portrety na zamówienie. Czasami bardziej realistyczne, czasami mniej - wszystko zależy od tego, czego oczekujesz. Przygotowuję pliki do internetu, ale również do druku tak, byś mógł/mogła wykorzystać je w wybrany przez siebie sposób.

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

Zamówienia przyjmuję przez Instagram, Facebook lub za pośrednictwem maila: wazne.rzeczy.customjeans@gmail.com. Ze szczegółowym opisem przebiegu procesu Twoje zamówienia możesz zapoznać się w wyróżnionych relacjach na Instagramie lub w albumie na Facebooku.

Znajdziesz mnie tu

Galeria Rękodzieła