Przeglądaj innych twórców

Wellegance

Wellegance to projekt stworzony z myślą o osobach, które pragną doświadczyć zmysłowej papeterii ślubnej i nie tylko. Uwielbiam wszystko co papierowe i tworzone ręcznie.

Oprócz papeterii zajmuję się również kaligrafią nowoczesną, którą można również przełożyć na papeterię. Moim celem jest pokazanie światu piękno liter a także zachęta do pięknego pisania.

W mojej ofercie możesz również znaleźć ręczne grawerowanie, dzięki czemu Twój napis zostanie z Tobą na zawsze.

Moje produkty

Papeteria ślubna

Tworząc papeterię ślubną staram się aby każdy projekt był indywidualny. W ofercie papeterii ślubnej znajdziecie: zaproszenia, winietki, zawieszki, menu, rozkład gości. Zaczynając od zaproszenia i kończąc na dodatkach mogę stworzyć dla Ciebie zestaw, który będzie ze sobą spójny. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą serdecznie zapraszam.

Projektowanie graficzne

W mojej ofercie znajdziesz również możliwość zaprojektowania dla swoich potrzeb: wizytówki, vouchera czy ulotki. Każdy projekt jest projektowany wspólnie, tworząc jedyny i niepowtarzalny projekt. W przypadku wizytówek oraz ulotek, dostajesz dwa wstępne projekty, starając się wybrać ten jedyny. W przypadku vouchera mogę stworzyć dla Ciebie formę drukowaną lub ręcznie wypisaną. To Ty decydujesz, który wariant wybierasz.

Grawerowanie ręczne

Jeśli potrzebujesz oryginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, grawerowanie ręczne będzie idealnym pomysłem. Mogę wygrawerować dla Ciebie butelkę wina/szampana lub inną rzecz dedykowaną dla wyjątkowej osoby.

Kaligrafia nowoczesna

Jeśli oczekujesz czegoś więcej niż sam druk a jednocześnie czegoś oryginalnego kaigrafia nowoczesna spełni Twoje oczekiwania. Ręcznie wypisany list, zaproszenie i wiele innych. Pozwól, że napisze dla Ciebie coś pięknego.

Informacje o cenach i dostępności na stronach twórcy.

Jak zamawiać

Przez Instagram (wellegance.art), email (kontakt@wellegance.pl), Facebook Wellegance lub formularz na stronie internetowej www.wellegance.pl

Galeria Rękodzieła