MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka
MCK Katowice
16.10.2022’ godz.10:00 – 17:00
Wstęp bezpłatny.

Dla wystawców >> Formularz rejestracji >> http://bit.ly/rejestracjawystawcy
Witamy nowych gości i tych, którzy odwiedzają nasze targi regularnie. Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.
Targi Mamaville organizowane są już ponad 7 lat w 7 polskich miastach i w 2022 roku zamierzamy także rozwijać się dalej.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia.
Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie Twojej podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.
Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach.
Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców
✨ STREFA EDUKACYJNA
Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.
Wykłady są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona!!!
więcej szczegółów zostanie opublikowanych we wrześniu

✨ STREFA ZAKUPÓW
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.
Targi Mamaville to przede wszystkim:
⚡️ Ponad 60 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
⚡️ Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
LISTA WYSTAWCÓW zostanie opublikowana we wrześniu

✨ STREFA CHILLOUT & POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA
Hala MCK to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:
🎪 duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
🤱🏼 przestronna strefa dla mamy i dziecka
💆🏻‍♂️ atrakcyjna strefa relaksu
PATRONI:
BABY GO / BRANŻA DZIECIĘCA / CHCEMY BYĆ RODZICAMI /CHILLIZET /DOBRA MAMA /DZIECI /DZIECKO W WARSZAWIE /EXAMPLE. PL /M JAK MAMA /MAMA KLUB /MAMY CZAS/
NATULI /PRZEDSZKOLA EDU PL /ŚWIADOMA MAMA /ŚWIAT ZABAWEK /W ROLI MAMY/WSPÓŁCZESNA RODZINA

Dla wystawców:
Formularz rejestracji >> http://bit.ly/rejestracjawystawcy

KONTAKT : organizacja@mamaville.pl
Więcej na www.targi.mamaville.pl
🙌🏼 Team MAMAVILLE