Drodzy Fantastyczni 🙂
Warszawskie Targi Fantastyki od 2015 roku gromadzą fanów szeroko pojmowanej fantastyki dając im możliwość spotkania ulubionych autorów, twórców oraz oddania się szałowi zakupów u Fantastycznych Wystawców.
Na najbliższe #NajbardziejFantastyczneTargi zapraszamy już pod koniec marca!
Tym razem zapraszamy Was w trochę ciemniejsze i bardziej mroczne zakątki fantastyki, abyście mogli razem z nami na nowo odkryć twórczość H. P. Lovecrafta 🐙 – edycja Wiosna 2022 będzie tematycznie związane z Zewem Cthulhu oraz szeroko pojętym horrorem i grozą, dlatego szykujcie się na wiele powiązanych niespodzianek i atrakcji, które dla Was przygotowujemy!
Jak zawsze czekają na Was spotkania z naszymi Fantastycznymi Gośćmi, niesamowita atmosfera oraz…
… nasi Fantastyczni Wystawcy, a u nich:
💥 książki,
💥 komiksy,
💥 gadżety,
💥 biżuteria,
💥 kosmetyki,
💥 zabawki,
💥 ubrania,
💥 akcesoria wszelkiego rodzaju i rozmiaru,
💥 inne cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła i nie wiadomo czego jeszcze 🙂
Nie ma lepszej okazji niż Targi, aby przekonać się, że fantastyka niejedno ma imię 🙂
❗UWAGA Ważne❗
Chcemy aby wydarzenie, mimo skomplikowanej sytuacji, odbyło się w sposób bezpieczny i dlatego:
➡ obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką podczas całego czasu spędzonego na wydarzeniu będzie dotyczył KAŻDEGO, bez żadnych wyjątków,
➡ stoiska ustawimy tak by łatwo było zachować dystans społeczny, tam gdzie uznaliśmy to za utrudnione wprowadzimy ruch jednokierunkowy,
➡ przy wejściu, w ramach powitania, czekać na Was będzie dezynfekcja rąk oraz pomiar temperatury,
➡ wszystkie drzwi ewakuacyjne prowadzące na zewnętrzną klatkę schodową staną się WYJŚCIAMI – nie będzie można przez nie ponownie dostać się na teren imprezy. Jedyne WEJŚCIE znajdować się będzie na parterze budynku,
➡ zadbamy dodatkowo o czystość w toaletach oraz dezynfekcję najczęściej dotykanych przez Was powierzchni,
➡ winda osobowa znajdująca się wewnątrz terenu imprezy zostanie przeznaczona WYŁĄCZNIE do użytku przez osoby niepełnosprawne, rodziców z dziećmi w wózku oraz Gości i obsługę.
➡ Dodatkowo ze względu na to, że nasza impreza nie jest i nie będzie konwentem, dbając o bezpieczeństwo wszystkich, począwszy od najbliższej edycji, jesteśmy zmuszeni wprowadzić i zacząć egzekwować całkowity zakaz zasiadania lub blokowania w inny sposób przejść, schodów i dróg ewakuacyjnych. Tak, klatka schodowa z windami jest drogą ewakuacyjną.
➡ Ponadto wprowadzamy także zakaz wnoszenia i spożywania na terenie Targów posiłków oraz produktów spożywczych, które nie zostały zakupione na terenie imprezy. Ten zakaz nie będzie dotyczył jedynie tych, którzy z imprezy wyjść nie mogą lub nie powinni tego robić czyli Gości, Wystawców i Obsługi.
Bilety na imprezę dostępne są w naszym sklepie w przedsprzedaży oraz będą dostępne w kasach w trakcie trwania imprezy. Karnety dwudniowe oraz gadżety będzie można zamówić wyłącznie w sklepie.
Przedsprzedaż ruszy 1 lutego 2022 i potrwa do 13 marca 2022.
Ceny biletów jednodniowych dostępnych w trakcie imprezy:
💎 Normalny: 10,00 PLN
💎 Ulgowy: 5,00 PLN (przeznaczony dla Uczestników poniżej 13 roku życia)
Najmłodsi Fani (poniżej 7 roku życia) zwolnieni są z obowiązku posiadania biletu 🙂
Godziny otwarcia Targów:
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 18:00
Do zobaczenia 🙂
Życzymy Wam fantastycznego czasu oczekiwania na nadchodzącą edycję imprezy!